Bold Light is een 1-daags inkoop moment waar opticiens en leveranciers weer even samen komen om de voorraad aan te vullen voor het komende seizoen. Om het laagdrempelig te houden is het een eenvoudige opzet: Een echte ‘Optiek Markt’ met marktkramen.
Ook in de Brabanthallen in Den Bosch maar dan in een kleinere hal: Hal 8. Neem hier een kijkje in de hal. Links bovenin vind je Hal 8.
Om deze licht editie betaalbaar en laagdrempelig te houden maken we alleen gebruik een vaste stand opstelling, vrije standbouw is niet mogelijk.
De vaste opstelling bestaat uit:
• 1 marktkraam van 4 meter breed, 1 meter diep met witte luifel.
• Achter de stand is er nog een ruimte van 4 x3 meter.
• Inclusief schrijftafel met mooi eiken tafelblad en 4 witte stoelen.
• Inclusief LED lamp verlichting.
• Merken pagina op de Bold Website + in de Bold App.
• BOLD LIght Social Media campagne.
• Utingen in de vakbladen.
Exclusief:
• Tapijttegels • Electra • Bold Magazine.
Extra opties:
• Visual aan de voorzijde 4 m breed x 1 m hoog: +175,-
• Extra schrijftafel met 4 stoelen: +125,-
___________________________________________________
Waarom een light editie van BOLD:
Omdat meerdere leveranciers en opticiens aangaven het inkoopmoment van de voorjaarsbeurs te missen, introduceren wij de Bold Light Editie. Deze compacte, eendaagse beurs biedt een eenvoudige en effectieve opzet. Elke deelnemer heeft een marktkraam van 4 meter breed, uitgerust met een witte luifel, een zwart tafelkleed en een luxe tafel met vier stoelen. Compleet verzorgd met een media campagne en stickers & flyers om je aanwezigheid op Bold Light te promoten. Alles wat er nodig is voor een succesvolle beurs! Ook zal er goede catering aanwezig zijn. Zonder: Bold Magazine, poster, Space Only standbouw.
___________________________________________________
Datum: maandag 24 maart 2025 – van 10.00 tot 18.00 uur.
Kosten: 1149,- per kraam, maximaal 5 merken per kraam.
Meld je nu aan: xxx-link
___________________________________________________
Bekijk hier welke stands nog beschikbaar zijn. Laat ons weten (tijdens
de aanmelding) welk standnummer je voorkeur heeft. Je kunt tot drie standnummers aangeven die je voorkeur hebben. Indien mogelijk
plaatsen wij je op één van de voorkeur stands.
ORANJE: Stands kunnen tijdelijk in optie worden geplaatst
als de aanmelding afgerond of goedgekeurd wordt.
ROOD: Definitief geboekt en niet meer beschikbaar.
___________________________________________________
UPDATE: 05-11-2024 – 10.10 uur.
Plattegrond kan nog wijzigen indien noodzakelijk. Ook de standnummers kunnen nog wijzigen en staan nog niet definitief
vast. Houd deze pagina in de gaten voor de ontwikkelingen.
Nederlandse bezoekers
Na de afgelopen editie van Bold XXL was het duidelijk dat we een grotere locatie nodig hebben voor toekomstige edities met de volgende wensen: beschikbaar, makkelijk aanrijdbaar, genoeg parkeergelegenheid en met goede klimaatbeheersing. Deze hebben we gevonden in de Brabanthallen in Den Bosch.
Belgische en Duitse bezoekers
Omdat de nieuwe locatie gunstig ligt voor de Belgische en Duitse opticiens verwachten wij ook meer buitenlandse bezoekers. Wees hier op voorbereid, neem je Belgische of Duitse collega mee of zorg dat je hun visite kaartje bij de hand hebt. Ook Eindhoven Airport ligt op minder dan 30 minuten rijden.
___________________________
Parkeren
De Brabanthallen beschikt over ruim 4.000 parkeerplaatsen (+ electrische oplaadpunten). Parkeren kan op het grote parkeerterrein direct naast de Brabanthallen. Zaterdag (tijdens de opbouw voor space only) en dinsdag (tijdens de afbouw) kan er gratis geparkeerd worden. Volg te allen tijde de instructies van de parkeerbegeleiding op. Parkeerticket kost 15 euro per dag. (Bestel link volgt snel)
Contact gegevens
Terressa: +31623424508
Walter: +31616678376
Space Only
Guusje: +31641616770
Deadlines:
Noteer deze data in je google kalender. Als je een van de deadlines mist, riskeer je dat wij je poster of advertentie niet klaar hebben voor de beurs. Er zal geen restitutie plaatsvinden!
Redactie – website – social media:
Deadline: Gisteren!
Wat hebben we nodig: Een informatieve tekst over je merk, je logo en een of twee afbeeldingen die we mogen gebruiken.
Advertentie: Deadline: 30-06-2024!
Wat hebben we nodig: een pdf bestand in de juiste grootte en afloop rondom.
Bold Poster: Deadline: 01-08-2024!
Wat hebben we nodig: een ‘kant en klaar’ pdf of jpg bestand. Afmeting: 100 cm breed x 200 cm hoog met 5 mm afloop rondom.
Promotiemateriaal:
Het is niet toegestaan om flyers of ander promotiemateriaal uit te delen op de locatie, het is alleen toegestaan om promotiemateriaal aan te bieden binnen uw eigen stand. Het achterlaten van promotiemateriaal is niet toegestaan, informeer bij de organisatie waar u restjes kunt weggooien.
Stuur ons dan een e-mail: info@bold-opticalfair.nl
De Brabanthallen liggen op 15 minuten lopen van het Centraal station ‘sHerthogenbosch (Den Bosch).
De Brabanthallen is uitstekend bereikbaar, nabij de A2, A59 en A65. Op ongeveer 30-40 minuten rijden van Eindhoven Airport en de Belgische grens.
Eindhoven Airport (IATA: EIN, ICAO: EHEH) is een internationale luchthaven. Het is de op één na grootste luchthaven van Nederland. De luchthaven ligt op 30-40 minuten van de Brabanthallen.
Voor iedereen die slim, snel en comfortabel wil verblijven in de regio Den Bosch.
We hebben twee hotels die we jullie aan kunnen raden. Wees er op tijd bij want de beschikbaarheid is gelimiteerd! En in Den Bosch zijn er niet heel veel hotels. Bestel via de link en geniet van een speciale Bold Prijs.
Kortingscode: Bold Family
Eindhoven Airport (IATA: EIN, ICAO: EHEH) is een internationale luchthaven.
Het is de op één na grootste luchthaven van Nederland.
De luchthaven ligt op 30 minuten van de Brabanthallen (beurs locatie).