Line Art CHARMANT

Line Art CHARMANT werd in 2009 gelanceerd, na vijftien jaar van intensieve ontwikkeling. Het uitgangspunt? Brillen creëren met een ongeëvenaard draagcomfort. Omdat het perfecte materiaal niet bestond, ontwikkelde CHARMANT het zelf: Excellence Titanium – uniek in de branche, en bekend om zijn hoge kwaliteit, flexibiliteit en vormvastheid.

Met innovatieve ontwerptechnieken en een eigen ontwikkelde microlasermethode zijn elegante monturen gecreëerd die er niet alleen goed uitzien, maar ook opvallen door hun comfort en duurzaamheid.

STAND: K02
no-lazy

CONTACT:

CHARMANT
sales@charmantgroup.nl
+31348416646
https://www.charmant.com
Op bold verkrijgbaar voor:
no-lazy
no-lazy
Bold-DIAP-leeg

Niets van deze website mag zonder toestemming van Bold Optical Fair worden gekopieerd of op een andere manier worden gebruikt. Bold Optical Fair kan niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuistheden en/of typefouten. Voor meer informatie kunt u mailen naar info@bold-opticalfair.nl.

BOLD LIGHT:
2 MAART 2026

Openingstijden:
Maandag 2 maart 2026.
Geopend van 10:00 – 18:00 uur.

Locatie:
Brabanthallen – Den Bosch
Diezekade 2, 5222 AK ‘s-Hertogenbosch, Nederland