L.G.R

L.G.R eyewear wordt volledig met de hand gemaakt in Italië door 3 ambachtelijke families, die elk montuur van begin tot eind bouwen met traditionele productiemethoden om een authentiek en nobel product te leveren.

Middels echt vakmanschap streeft L.G.R de Italiaanse waarden na alsook het behoud van hun erfgoed. Het resultaat is een echt product dat excellentie vertaalt naar passie en authenticiteit.

Met behoud van de elegante en tijdloze stijl presenteert L.G.R de nieuwe collectie: van Reunion Rim, de nieuwste toevoeging aan de Reunion-familie, tot de zeshoekige Essaouira, via de vrouwelijke Victoria, de unisex Maji, de moderne Durban en de gedurfde Askari.

STAND: E06
no-lazy

CONTACT:

STYLE22
Tine Van der Haegen
marion@style22.eu
+32476841913
https://lgrworld.com
Op bold verkrijgbaar voor:
no-lazy
no-lazy
no-lazy
Bold-DIAP-leeg

Niets van deze website mag zonder toestemming van Bold Optical Fair worden gekopieerd of op een andere manier worden gebruikt. Bold Optical Fair kan niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuistheden en/of typefouten. Voor meer informatie kunt u mailen naar info@bold-opticalfair.nl.

BOLD LIGHT:
2 MAART 2026

Openingstijden:
Maandag 2 maart 2026.
Geopend van 10:00 – 18:00 uur.

Locatie:
Brabanthallen – Den Bosch
Diezekade 2, 5222 AK ‘s-Hertogenbosch, Nederland